Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Батьківська сторінка

Date: 16 травня 2020 о 14:02, Refreshed 31 травня 2020 о 15:48

- Батькам про особливості завершення 2019 - 2020 н.р.

- Навчання вдома - це класно. Як організувати робочий процес, щоб дитині було цікаво.

- Тайм - менеджмент і вчимо дітей організовувати свій робочий час.

- Як ефективно організовувати свій час. 7 простих порад.

Комунікація

Ми готові до співпраці та заохочуємо участь батьків у шкільному житті дитини, а ваша думка завжди важлива для нас.

Якщо ваше питання стосується вчителя, ви можете писати на його робочу електронну скриньку @novoshkola.com.ua. Якщо у вас є потреба зустрітися з учителем, ви можете погодити зручний час електронною поштою.

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що для забезпечення ефективності навчального процесу учитель має перебувати з дітьми протягом навчального дня. Зустрічі можна призначити після закінчення навчального процесу — після 14:00.

Якщо у вас є потреба зустрітися з представником адміністрації, переконайтеся, що ви вже обговорили ваше питання з класним учителем. Якщо дійсно є потреба зустрітися з представником адміністрації, класний керівник допоможе визначити, до кого вам краще звернутися, та домовиться про зустріч.

Шановні батьки, просимо вас звернути увагу на те, що частина Школи, призначена для вашого перебування — це хол основного корпусу. Інші приміщення Школи призначені для навчання, тож у них перебувають лише учні й учителі, адже навчальний процес потребує особливої дисципліни та концентрації. Початок навчального дня — це час, коли діти й вчителі спілкуються в неформальній обстановці, емоційно налаштовуються на день. Вони разом заходять до Школи без супроводу батьків, діти самостійно роздягаються і готуються до уроку. Педагоги початкової школи завжди знаходяться поруч і допомагають, якщо є така потреба, але щодня ми з радістю спостерігаємо, як діти стають більш самостійними та відповідальними. Ці якості, за результатами світових досліджень, напряму пов'язані з внутрішньою мотивацією та бажанням рухатись до поставленої мети.

Адміністрація Школи

Якщо у вас є питання щодо певного навчального предмету або до вчителя, ви можете його вирішити безпосередньо з учителем. Для цього ви можете звернутися до класного керівника, щоб призначити зустріч.

У разі необхідності поспілкуватися з представником адміністрації, домовившись попередньо щодо призначення зустрічі.

Батьківські зустрічі

Батьківські зустрічі у Великонизгірецькій школі відбуваються тричі на рік:.

У вересні: Ознайомча зустріч

Призначення цієї зустрічі:

• повідомити вам інформацію щодо навчальних планів із кожного предмету;
  • ознайомити вас із навчальними методиками;
  • продемонструвати навчальні та творчі доробки учнів;
  • відповісти на ваші запитання на ці теми.

Ця зустріч — спільна для всіх батьків і не призначена для індивідуального обговорення успіхів чи поведінки дітей. Якщо у вас є потреба в індивідуальній зустрічі, ви можете записатися до вчителя, написавши йому листа особисто.

У січні та квітні: Батьківські зустрічі щодо успішності.

За 2 тижні до Батьківських зустрічей ви отримаєте Свідоцтво Успішності дитини, у якому наявні відомості (середній бал) про навчальні досягнення учня з кожного предмету, динаміку розвитку, формування навчальних і комунікативних навичок,  а також рекомендації вчителів. Якщо після ознайомлення зі свідоцтвом у вас виникнуть запитання, ви можете відвідати батьківські зустрічі. Зустрічі відбуваються у форматі 10-хвилинних співбесід із учителями за попередньою домовленістю.

Відомості про учнів

Будь ласка, переконайтеся, що всі надані Школі відомості про вас і вашу дитину є актуальними.

З міркувань безпеки Школі потрібно надати коректні номери та електронні адреси батьків та довірених осіб для зв’язку в разі екстрених ситуацій. Якщо ці номери або адреси змінюються, будь ласка, оперативно повідомте класного керівника для оновлення відповідних даних.

Політика Школи передбачає нерозголошення відомостей, які стосуються учнів. У разі проблем, пов’язаних із питанням позбавлення батьківських прав, відповідні юридичні документи мають бути надані до Школи, в іншому випадку передбачається, що обидва батьків мають рівний доступ до своїх дітей. Копії всіх документів будуть зберігатися в суворій конфіденційності.

До уваги  батьків!

Невдовзі завершується 2019-2020 н.р. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, яка склалася в країні, цього року навчання  ми завершуємо дистанційно. Відповідно наказу директора від 17.04.2020 р. № 29 «Про завершення 2019-2020 навчального року» для учнів школи проводяться підсумкові роботи. Учителями  складений графік дистанційних перевірочних робіт та усних опитувань, з яким ми вас ознайомили.

Оцінювання в умовах дистанційного навчання буде здійснено наступним чином:

—        для учнів 1-2 класів буде використано формувальне та підсумкове оцінювання;

—        для учнів 3-10 класів підсумкова оцінка за семестр виставлятиметься з урахуванням результатів поточного та тематичного оцінювання.

Учні, які з об’єктивних причин не мають поточних оцінок, будуть оцінені за результатами контрольної роботи.

Оцінювання здійснюватиметься в синхронному або асинхронному  режимі за розкладом уроків. Про форму, вид, відповідні ресурси, які необхідні для виконання роботи, вам повідомлять вчителі. Тому слідкуйте за графіком та оголошеннями  учителів.  Педагоги продовжуватимуть проводити консультації та надавати матеріали з тем уроків.

Шановні батьки! Якщо у вас виникають питання, звертайтеся до класних керівників, вчителів та адміністрації. Ми допоможемо вам і вашій дитині.

Comments:
Only authorized users can leave comments.